BARVENÍ ŘAS A OBOČÍ

Barvení řas a úprava obočí je základním úkonem v péči o obličej.  Barvení obočí se provádí co nejpřirozeněji, nejčastěji hnědou barvou. Barvení řas je velmi oblíbená metoda, která přináší řadu výhod. Řasy po barvení jsou černé a barva se nevymývá, ale odrůstá. Barvení řas se může opakovat 1x za měsíc, obočí lze barvit častěji.

Výhody nabarvených řas a obočí:

• V  nepříznivém počasí, dešti, barva stále drží.

• Řasy jsou zřetelně delší a objemnější, tónování zdůrazňuje celou délku řas.

• Barvení řas je velmi praktické a šetří čas, odpadá veškerá starost s řasenkou.

• Od ranního probuzení až do večera stále dokonale upravený vzhled.

• Neexistují nepříjemně a nevzhledně slepené řasy, rozmazaná řasenka okolo očí.

• Pro uživatelky kontaktních čoček je barvení řas zcela ideální, vzhledem k tomu, že jemné částice řasenky mohou dráždit oči.

• Pro sportovce je barvení řas a obočí perfektní volbou, protože barva je odolná vůči vodě a pocení, bez rizika rozmazání.

OBSAH KURZU

• Barvení řas a obočí klasickými barvami (Refectocil, Combinal)

• Techniku se učíte na sobě navzájem. Po skončení kurzu budete mít obarvené obočí a řasy

KURZ ZAHRNUJE​​​​​​​

• materiál, který spotřebujete na kurzu,

• manuál pro postup při barvení řas a obočí

• možnost vystavit certifikát o absolvování kurzu pro kosmetičky (i v cizích jazycích)

• poradenství po skončení kurzu

• slevu 10% v naší prodejně v den pořádání kurzu na nákup materiálu týkajícího se barvení řas a obočí

• drobné občerstvení a nápoje

Počet účastníků:

Kurz je omezen pro malý počet účastnic, což umožní individuální dohled.
Skupinka obsahuje 2 - 6 kurzistek.

Délka kurzu:

2 hodiny

S sebou na kurz si vezměte:

Pracovní oděv a přezůvky

Místo:

Praha: Benátská 5, Praha 2 – Nové Město - prozkoumejte vybavení naší učebny

Podmínky účasti:

Kosmetické, vizážistické či jiné odborné vzdělání, případně student kosmetické školy. Kurz není určen pro nekvalifikovanou veřejnost.

Materiál:

Veškerý materiál je možné zakoupit na kurzu, pokud se koná na pobočce 5. května 70. Na jiných pobočkách Vám lektorka ráda pomůže s objednávkou vhodného materiálu, který Vám okamžitě odešleme z našeho eshopu www.depilujeme.cz

Cena kurzu:

990 Kč + možnost připojištění storna

Platba kurzovného:

Pro závaznou rezervaci Vašeho místa je třeba zaplatit kurzovné do tří dnů od odeslání přihlášky. Po přihlášení Vám místečko podržíme po dobu tří dnů, abyste stihli provést platbu. Nezaplacené přihlášky po třech dnech od přihlášení automaticky stornujeme.

Platba:

Platební údaje Vám budou zaslány na základě přihlášky s dalšími informacemi o kurzu

Jakmile platba dorazí, bude místečko potvrzeno, vystavena faktura a pro jistotu Vám ještě pošleme potvrzující email i SMS.

Kurz můžte hradit i pomocí pracovních benefitů. Více informací o platbě benefity zde: platba pracovními benefity

Pokud máte zájem o kurz, prosím, kontaktujte nás na e-mailu: zaneta@depilujeme.cz nebo  tel.: +420 731 517 820

TERMÍNY

NAŠE AKREDITACE