NAŠI LEKTOŘI

Veronika Hynková

..

depilační expert & lash master

Veronika Hynková patří mezi přední odbornice Lash Lifitingu. Absolvovala celou řadu školení Lash Lifitngu – Itálie, Francie, Rusko a USA. Často školí i zahraniční stylistky např.: z Neměcka, Švýcarska, Rumunska, Norska, Itálie, Španělska etc.

Do České republiky přivedla a zpopularizovala několik trendů. Například techniku méně bolestivé depilace intimních partií, dokonalejší lash lifiting, laminaci obočí, semipermanentní řasenku, či barvení obočí pomocí Bio Brow Henny. Tato Henna se stala úplně první Hennou pro barvení obočí schválené v Evropské unii.

Její školení jsou často vyhledávaná lektory z jiných kosmetických škol.

VZDĚLÁNÍ

• Management, marketing

• Kosmetické služby

• Masérské služby