Certifikovaný kurz BB Glow a microneedling 2v1

Nabídněte svým klientkám mikrojehličkování pro omlazení pleti a semipernamentní BB make-up. Ošetření můžete provádět i s pouze kosmetickým oprávněním. Přiučíte se i chemický peeling a LED terapii.

BB Glow.JPG
Bez názvu-1_Kreslicí plátno 1 kopie.png

Místo: Praha, Zlín

Počet účastníků: 6

Délka kurzu: 8 hod

V kurzu probereme:

• co je BB Glow a pro koho je vhodné;

• práci s dermaperem – školení mikrojehličování + BB Glow;

• indikace, kontraindikace, očekávané výsledky;

• porovnání dermaper a technik jehličkování;

• rozdíl mezi mezoterapií rollerem a dermaperem,

• techniky microneedling a nanoneedling;

• proces hojení po mikrojehličování a jeho přínos;

• typy pleti a specifika jejich ošetření při BB Glow a microneedlingu;

• exfoliaci před BB Glow;

• produkty na BB Glow a microneedling a péči po ošetření;

• LED světelnou terapii po BB Glow a microneedlingu;

• PIH;

• kalkulaci nákladů a cenotvorbu;

• komunikaci s klientem.

Vše si natrénujete i v praxi

Na kurzu se naučíte BB Glow a microneedling na sobě navzájem s ostatními účastníky kurzu, takže si rovnou vyzkoušíte proceduru na vlastní kůži. Budete se tak umět vcítit do potřeb klientek během ošetření. Na tento kurz proto nepotřebujete žádnou modelku. Pokud byste ošetření nemohli podstoupit z důvodu kontraindikací, domluvíme se na zajištění modelky.

Výuka probíhá v malé skupince s maximálně 6 účastníky, takže se můžete spolehnout na individuální přístup.

bea BB glow 3.jpg

Kurzem vás provede PaeDr. Eva Hynková – uznávaná kosmetička s 27letou praxí

Eva Hynková je zakladatelkou naší Kosmetické školy, uznávaná mezinárodní odbornice a často zvaná lektorka do řady českých kosmetických škol. V oboru se pohybuje více než 27 let a i nyní se stále aktivně věnuje kosmetické praxi. Pravidelně jezdí po mezinárodních školeních a získává nejnovější poznatky z celého světa. Můžete se spolehnout, že v kurzech pod jejím vedením se dozvíte nejnovější trendy a moderní postupy, neminou vás ale ani tipy ověřené dlouholetou praxí.

• 8 nabitých hodin o BB Glow a mikrojehličkování

• skripta

• individuální poradenství po skončení kurzu

• drobné občerstvení a nápoje během kurzu

• přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde najdete poradnu, nejnovější trendy, bannery pro váš marketing a mnoho dalšího

Všechny recenze si můžete přečíst na naší facebookové stránce.

18.4.2024 od 9:30

24.5.2024 od 9:30

14.6.2024 od 9:00

Zlín

Co je BB Glow

Co je BB Glow?

BB Glow spočívá v aplikaci pigmentových sér nanojehličkami do povrchu pleti. Séra vytváří efekt lehkého BB krému a jedná se tak o formu semipernamentního make-upu. Díky BB Glow sérům lze tónovat pleť a redukovat kruhy pod očima. Díky niacinamidu mají navíc protizánětlivé účinky.

Microneedling a BB Glow lze provádět samostatně i v kombinaci. První účinky jsou viditelné ihned po ošetření, k výraznému efektu dochází po druhé aplikaci. Doporučená kúra je 3–5 aplikací, vždy po 4 týdnech.

Co je microneedling?

Mikrojehličkování nebo–li microneedling je vysoce účinná metoda, která stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští omlazující procesy.

Je efektivní pro:

• omlazení a zpevnění pleti, vyhlazení vrásek

• odstranění pigmentových skvrn

• zmírnění jizviček po akné

• stažení pórů

• hloubkovou hydrataci