top of page

STALO SE

ŠKOLENÍ LEKTORŮ ELLA BACHÉVE FRANCII

Naše školitelka Eva Hynková a brand manažerka Lenka Zitková se na konci června zúčastnily školení Ella Baché ve Francii.

Trénovaly novou řadu Green filler, se kterou Vás na školení Ella Baché seznámíme na podzim letošního roku. Chystáme konferenci a speciální školení. Bude to bomba

Navštívily i továrnu, nahlédli do laboratoře a předaly si zkušenosti ze školiteli z mnoha různých zemí.
 

Fotografie zde

červen 2022

IMG_4816 2.HEIC
KONFERENCE MY LAMINATION
V ITÁLII

5. výročí  konference My Lamination, kam byly pozvané naše lektorky. Nádherná akce na kouzelném místě v Italii. Jsme vděčné, že můžeme pracovat s jednou z nejlepších značek na Lash lifting a laminaci na světě.  Přejeme My Lamination další úspěšná léta! 

Video z akce zde

květen 2022

PŘEDÁVÁNÍ OCENĚNÍ TOP SALON ELLA BACHÉ

Předávání ocenění TOP salon Ella Baché, které proběhlo na wellness víkendu v Park Hotelu Popovičky. Jsme rádi za krásná setkání s tolika inspirativními ženami. Děkujeme, že jste s námi! 

Všem oceněným ještě jednou mockrát gratulujeme! 


Fotografie zde

květen 2022

285196428_1373573756468631_2165132117552836111_n.jpg
KONFERENCE ELLA BACHÉ
S FRANCOUZSKOU ŠKOLITELKOU

Celkem se nás sešlo přes 40 kosmetiček z celé ČR. Byly to dny plné školení a praktických ukázek nových produktů Ella Baché. Školitelka Margaux nám v praxi představila vysoce účinný přístroj pro ošetření obličeje i těla Skintex LAB, nové produkty a speciální procedury.


Atmosféra v Hotelu Josef na Starém městě-Praha1 byla opravdu příjemná a inspirativní. Děkujeme vám, že jste u toho byli s námi!

Video z akce zde

14. 10. 2021

PŘEDÁVÁNÍ OCENĚNÍ TOP SALON ELLA BACHÉ
Naše nejúspěšnější TOP kosmetičky z celé ČR byly oceněny za svou skvělou práci! Užily jsme si příjemný wellness víkend v samotném centru Prahy v Hotelu Hoffmeister. U výborného jídla jsme sdílely zkušenosti ze svých salonů. Příjemnou relaxací nám bylo privátní hotelové wellness. Kosmetičky si odvezly dárečky, certifikát a krásnou trofej TOP salon Ella Baché.

Fotografie zde

květen 2021

191794363_1136557536836922_7454659522160797173_n.jpg
ROK S COVIDEM
I před časté uzavírání naší školy proběhl rok s covidem velmi aktivně. Ve chvílích uzavření jsme na sobě intenzivně pracovali. A když říkáme intenzivně, tak myslíme opravdu intenzivně. Naše lektorky absolvovaly v součtu úctyhodných 56 online školení. Přihlásili jsme je na převážně zahraniční školení, která nás zase posunula o mílové kroky dál. A s námi se posunou i naše studentky, moc se těšíme!
 

2020

Práce doma
117592853_1217016925310975_8061484242185413447_n.jpg
VIP VÍKEND NA ZÁMKU ŠTIŘÍN

O víkendu 8. - 9. srpna se sjely nejúspěšnější kosmetičky Oligodermie a Ella Baché ze všech koutů České republiky na zámek Štiřín
 

Prožily jsme nádherné chvíle ve skvělé společnosti jízdu limuzínou noc v zámeckém pokoji seminář o novinkách petanque večeři v zámeckém parku wellness snídani na terase.

Fotografie zde

9. 8. 2020

ZÍSKÁNÍ AKREDITACE MŠMT
Naše škola získala všechny potřebné akreditace od Ministerstva zdravotnictví i  Ministerstva školství pro zahájení rekvalifikačních kurzů kosmetiky. A to není vše, naše absolventky získají certifikáty s mezinárodní platností, které je opravňují podnikat v kosmetice v celé Evropské Unii.

2020

1. MÍSTO V KATEGORII ARCHITEKTURA OBOČÍ
Naše lektorka kurzu Brow Master, Dominika Hynková, vyhrála 1. místo v kategorii Architektura obočí - práce s Brow Hennou. Umístění získala v mezinárodní soutěži Gold Lashes na veletrhu World of Beauty & Spa v pražských Letňanech. 

16. 3. 2019

ŠKOLENÍ LEKTORŮ LASH LIFTINGU S MEZINÁRODNÍ ŠKOLITELKOU 
Naše pozvání do ČR přijala Corina Maleca - světově proslulá lektorka Lash Liftingu z Itálie.  Máme obrovskou radost, že všichni naši lektoři Lash Lifitngu získali oficiální licenci školitelů značky My Lamination. Naše lektorky se zdokonalily ve své práci a jsou připraveny Vás školit doslova na světové úrovni. 

Fotografie zde

březen 2019

skoleni_my_lamination.jpg
OCENĚNÍ
EXPERTE EN BEAUTÉ

Gratulujeme dalším absolventům naší školy k získání prestižního ocenění „l´experte en beauté“, jež se uděluje kosmetičkám za postgraduální vzdělání v oblasti kosmetologie. Slavnostní předávání probíhalo na zámku Štiřín. 

Fotografie zde

 

 

11. 1. 2019

ŠKOLENÍ LAMINACE OBOČÍ
Jako první v republice jsme začali vyučovat laminaci obočí - dlouhodobou fixaci obočí do požadovaného tvaru. Laminace obočí se stala v dnešní době ve světě významným trendem. Napomáhá zkrotit neposedné obočí nebo ho stylově upravit do požadovaného tvaru.
 
 
Více informací o kurzu 

1. 11. 2018

OTEVÍRÁME DRUHOU POBOČKU
Otevřeli jsme naši novou pobočku na Praze 4!
Po náročné rekonstrukci jsme konečně mohli přivítat první studenty v nových prostorech-

Na adresu 5. května 70 se přesunul e-shop
Depilujeme.cz. Na této pobočce Vás čeká tedy nejen
kosmetická škole, ale také showroom obchodu.

2018

ŠKOLENÍ LEKTOREK KOSMETIKY ELLA BACHÉ SE ZAHRANIČNÍ LEKTORKOU
Naše lektorky kosmetiky absolvovaly 4 denní školení pod vedením francouzské lektorky Pauline. Zkokonalily se v pokročilé diagnostice pleti a nových výzkumů v oblasti kosmetiky. Naučily se nádherné masáže pomocí Kabuky štětců, Qi Kong kuliček a dalších krásných masážních pomůcek. Už na podzim Vám představíme novou sérii školení, která opravdu stojí za to. Nejen po teoretické stránce, ale především po té praktické.

29.9.2018

BROW MASTER SE ZAHRANIČNÍ LEKTORKOU

Třídenní školení Brow Architecture od věhlasné Lash&Brow Academy Iriny Levchuk se školitelkou Marinou Nikitina.
Naši lektoři Brow Master se tak spolu s dalšími účastníky stali prvními absolventy světového kurzu v České republice, přímo od výrobce a inovátora Brow henny! Všem absolventům mockrát gratulujeme!

 

Fotografie zde

 

 

15.6.2018

OCENĚNÍ
EXPERTE EN BEAUTÉ 
Česká republika vítá první expertky. Je nám obrovskou ctí Vám představit deset dam, které prostřednictví naší školy získaly prestižní ocenění „l´experte en beauté“, jež se uděluje kosmetičkám za postgraduální vzdělání v oblasti kosmetologie.

Fotografie zde

3.2.2018

MEZINÁRODNÍ ŠKOLENÍ LEKTOREK DEPILACE
Do Paříže se sjeli školitelé depilace ze všech koutů světa, aby získali nové zkušenosti a předávali je kosmetičkám ve svých zemích. Naše lektorky byly u toho. Získaly jsme mnoho nových poznatků od úžasné trenérky z Kanady a poznaly báječné školitelky z USA, Jižní Korei, Japonska, Malajsie, Švédska, Francie, Madagaskaru a Itálie.

Těšíme se na Vás na našich kurzech!

24.5.2018 

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ KOSMETICKÉ ŠKOLY
23. září 2017 jsme slavnostě zahájili provoz naší kosmetické školy. Z celého srdce děkujeme všem, kteří tento slavnostní den strávili s námi! Bylo pro nás nesmírné potěšení Vás vidět. 
Fotografie zde

23.9.2017

bottom of page