top of page

STALO SE

SOUTĚŽ LASH LIFTINGU V ŘECKU

Naše trenérky nezahálí a účastní se nejen školení, ale i soutěží, jak jen to jde. Za 1.místo v soutěži lash liftingu v Řecku v kategorii Master gratulujeme Petře Miklošové a za 1.místo v kategorii Professional Ivetě Vaníčkové. Sbírka trofejí našeho týmu se tak postupně rozrůstá.

říjen 2023

treneri.jpeg
kongres (2) (1).jpg
LEKTORKY REKVALIFIKAČNÍCH KURZŮ ZÍSKÁVAJÍ NOVÉ POZNATKY

Máme radost vám sdělit, že naše lektorky rekvalifikačních kurzů se vzdělávaly a čerpaly novou inspiraci na Kongresu Asociace kosmetických oborů.
 

Je pro nás zároveň obrovskou ctí, že naše talentovaná lektorka Martina Rutkovská byla přizvána přednášet o aktuálních trendech v laminaci obočí. Její odbornost a vášeň pro obor nás nepřestávají fascinovat a jsme nesmírně hrdí na její úspěchy!

říjen 2023

lamimaker.jpeg
ČLENSTVÍ V MEZINÁRODNÍ ASOCIACI LAMIMAKERŮ

S hrdostí oznamujeme, že naše lektorky lash liftingu se staly oficiálními členkami Mezinárodní asociace lamimakerů – International Association of Lamimekers!


Je to skvělé uznání jejich odbornosti a závazku k excelenci v oboru lash liftingu. Těšíme se na další úspěchy v rámci této prestižní asociace.

říjen 2023

SOUTĚŽ LASH LIFTINGU 2023

I v roce 2023 proběhla každoroční soutěž lash liftingu, kde se bojuje o titul nejlepšího lash artisty. Gratulujeme Zuzaně Mergansové k získání 2. místa v soutěži v kategorii Junior, Petře Miklošové k 1.místu v kategorii Master, Michaele Burianové k 2.místu v kategorii Master a Ivetě Vaníčkové k 2.místu v kategorii Professional.

říjen 2023

soutež micheala (2).jpg
Setkani_lektorek_2023 (2).jpg
SETKÁNÍ TRENÉREK LASH LIFTINGU

V červenci proběhlo setkání lektorek pokročilých technik lash liftingu a celý den se nesl v duchu vzájemné inspirace. Naučily jsme se různé pokročilé dovednosti, které vám naše lektorky předají na školeních. Osvojily jsme si nové metody z Japonska, Ruska, Itálie i Ameriky. 

 

Konkrétně si ze setkání odnášíme výrazně dokonalejší techniky pro okamžitou opravu řas, anime efekt, nové chemické možnosti natočení řas, novinky týkající se testů natočení a plastických deformací řasy a také aktuální trendy v lash liftingu jako heat masky, nová generace laminátorů, lash cups, nové natáčky a další vychytávky.

Fotografie zde

červenec 2023

BEAUTY EXPERT ELLA BACHÉ 2023

V červnu jsme měli příležitost předat ocenění 10 velmi šikovným kosmetičkám, které úspěšně dokončily celý kurz Beauty Expert Ella Baché 2023. Všem ze srdce gratulujeme!
 

Fotografie zde

červen 2023

beauty expert.jpg
ella bache days (1).jpg
THE ELLA DAYS CANNES 2023

Deset nejúspěšnějších kosmetiček Ella Baché Czech Republic obdrželo pozvání od Ella Baché Paris na Francouzskou riviéru. Na konferenci jsme si užily obohacující vzdělávací program, ale i krásy Francouzské riviéry ve zbývajícím volném čase. :-)

Fotografie zde

květen 2023

JSME ČLENY ASOCIACE KOSMETICKÝCH
A KADEŘNICKÝCH OBORŮ ČR

Naše Kosmetická škola Evolution se stala členem Asociace kosmetických a kadeřnických oborů! Jsme nadšené a vděčné za přijetí naší školy do této skvělé organizace, která se neúnavně snaží o rozvoj a podporu beauty profesionálů v České republice.


Děkujeme Asociaci kosmetických a kadeřnických oborů za jejich neustálý přínos a těšíme se na vzájemně prospěšnou spolupráci.

květen 2023

Asociace (1).jpg
elan workshop 2 (1).jpg
MEZINÁRODNÍ WORKSHOP ÉLAN S NATALIIA BYNDASIUK

V únoru se v pražském hotelu Botanique odehrál mezinárodní workshop Élan – Naše pozvání totiž přijala úžasná lektorka Nataliia Byndasiuk, která nás přijela naučit nové techniky a trendy v laminaci obočí. 

 

Nataliia je Élan Gold Technologist a výherkyně Evropského titulu v modelování obočí - Champion of Europe in eyebrow modeling. 🥇Je vyhledávanou odbornicí a bylo nám ctí, že jsme se od ní mohly učit. Školením prošly všechny lektorky obočí z naší školy.

Fotografie zde

únor 2023

IMG_4816 2.HEIC
KONFERENCE MY LAMINATION
V ITÁLII
KONFERENCE MY LAMINATION V ITÁLII

V květnu proběhlo 5. výročí  konference My Lamination, kam byly pozvané naše lektorky. Nádherná akce na kouzelném místě v Itálii. Jsme vděčné, že můžeme pracovat s jednou z nejlepších značek na lash lifting a laminaci na světě. Přejeme My Lamination další úspěšná léta! 

Video z akce zde

květen 2022

ŠKOLENÍ LEKTORŮ ELLA BACHÉ VE FRANCII

Naše školitelka Eva Hynková a brand manažerka Lenka Zitková se na konci června zúčastnily školení Ella Baché ve Francii.

Trénovaly novou řadu Green filler, se kterou vás na školení Ella Baché seznámíme na podzim letošního roku. Chystáme konferenci a speciální školení.

 

Navštívily i továrnu, nahlédly do laboratoře a předaly si zkušenosti se školiteli z mnoha různých zemí.
 

Fotografie zde

červen 2022

PŘEDÁVÁNÍ OCENĚNÍ TOP SALON ELLA BACHÉ

V květnu jsme se zúčastnily předávání ocenění TOP salon Ella Baché, které proběhlo na wellness víkendu v Park Hotelu Popovičky. Jsme rády za krásná setkání s tolika inspirativními ženami. Děkujeme, že jste s námi! 

Všem oceněným ještě jednou mockrát gratulujeme! 


Fotografie zde

květen 2022

285196428_1373573756468631_2165132117552836111_n.jpg
Apollo Duet.jpg
DO REKVALIFIKAČNÍCH KURZŮ JSME ZAŘADILI NEJVÝKONNĚJŠÍ RADIOFREKVENCI NA TRHU

Představujeme vám novinku v našem rekvalifikačním kosmetickém kurzu – přístroj Apollo Duet, jedinečnou multipolární radiofrekvenci, která je považována za nejvýkonnější na trhu. Studentky tak získají praktické zkušenosti s radiofrekvencemi, elektroporací a ošetřením teplem a chladem.

2021

VŠECHNY NAŠE UČEBNY JSOU NOVĚ VYBAVENÉ LED TUNELY

V rámci našeho závazku poskytovat nejmodernější vzdělávací prostředí jsme vybavili všechny učebny LED tunely. Tyto tunely, které jsou nyní hitem mezi kosmetickými salony, nabízejí studentkám rekvalifikačních kurzů příležitost seznámit se s nejnovějšími trendy v péči o pleť.

 

Studentky mohou LED světelnou terapii využívat dobrovolně během každé lekce a na vlastní kůži sledovat její pozitivní výsledky. Tato praktická zkušenost je pro naše studentky neocenitelná –mohou si osobně ověřit, zda chtějí LED terapii zařadit do svých budoucích služeb, nebo zda se rozhodnou pro jiné kosmetické postupy. 

2021

Led tunely.jpg
KONFERENCE ELLA BACHÉ
S FRANCOUZSKOU ŠKOLITELKOU

Celkem se nás sešlo přes 40 kosmetiček z celé ČR. Byly to dny plné školení a praktických ukázek nových produktů Ella Baché. Školitelka Margaux nám v praxi představila vysoce účinný přístroj Skintex LAB pro ošetření obličeje i těla, nové produkty a speciální procedury.


Atmosféra v Hotelu Josef na Starém městě-Praha1 byla opravdu příjemná a inspirativní. Děkujeme vám, že jste u toho byly s námi.

Video z akce zde

14. 10. 2021

PŘEDÁVÁNÍ OCENĚNÍ TOP SALON ELLA BACHÉ
Naše nejúspěšnější TOP kosmetičky z celé ČR byly oceněny za svou skvělou práci. Užily jsme si příjemný wellness víkend v samotném centru Prahy v Hotelu Hoffmeister. U výborného jídla jsme sdílely zkušenosti ze svých salonů. Příjemnou relaxací nám bylo privátní hotelové wellness. Kosmetičky si odvezly dárečky, certifikát a krásnou trofej TOP salon Ella Baché.

Fotografie zde

květen 2021

191794363_1136557536836922_7454659522160797173_n.jpg
Studena plazma.jpg
V REKVALIFIKAČNÍCH KURZECH SE OD TEĎ SEZNÁMÍTE I SE STUDENOU PLAZMOU

Studená plazma je další větší investicí v naší škole. Tato špičková technologie, kterou jsme začlenili do našich rekvalifikačních kosmetických kurzů, představuje budoucnost v péči o pleť. S její pomocí mohou naše studentky dosahovat pozoruhodných výsledků při řešení akné a rosacey.

 

V rámci lekcí přístrojové kosmetologie se studentky se studenou plazmou seznámí a získají možnost ji dobrovolně používat v průběhu dalších lekcí, čímž si osvojí důležité praktické dovednosti. 

duben 2021

ROK S COVIDEM
I před časté uzavírání naší školy proběhl rok s covidem velmi aktivně. Ve chvílích uzavření jsme na sobě intenzivně pracovali. A když říkáme intenzivně, tak myslíme opravdu intenzivně. Naše lektorky absolvovaly v součtu úctyhodných 56 online školení. Přihlásili jsme je na převážně zahraniční školení, která nás zase posunula o mílové kroky dál. A s námi se posunou i naše studentky, moc se těšíme!
 

2020

Práce doma
117592853_1217016925310975_8061484242185413447_n.jpg
VIP VÍKEND NA ZÁMKU ŠTIŘÍN

O víkendu 8.–9. srpna se ze všech koutů České republiky sjely na zámek Štiřín nejúspěšnější kosmetičky pracující se značkami Oligodermie a Ella Baché.
 

Ve skvělé společnosti jsme prožily krásné chvíle: užily jsme si jízdu limuzínou, noc v zámeckém pokoji, seminář o novinkách, petanque, večeři v zámeckém parku, wellness a snídani na terase.

Fotografie zde

9. 8. 2020

ZÍSKÁNÍ AKREDITACE MŠMT
Naše škola získala všechny potřebné akreditace od Ministerstva zdravotnictví i Ministerstva školství pro zahájení rekvalifikačních kurzů kosmetiky. A to není vše – naše absolventky od teď získají certifikáty s mezinárodní platností, které je opravňují podnikat v kosmetice v celé Evropské Unii.

2020

1.MÍSTO V KATEGORII ARCHITEKTURA OBOČÍ
Naše lektorka kurzu Brow Master, Dominika Hynková, vyhrála 1.místo v kategorii Architektura obočí - práce s Brow Hennou. Umístění získala v mezinárodní soutěži Gold Lashes na veletrhu World of Beauty & Spa v pražských Letňanech. 

16. 3. 2019

ŠKOLENÍ LEKTORŮ LASH LIFTINGU
S MEZINÁRODNÍ ŠKOLITELKOU 
Naše pozvání do ČR přijala Corina Maleca – světově proslulá lektorka lash liftingu z Itálie. Máme obrovskou radost, že všechny naše lektorky lash lifitngu získaly oficiální licenci školitelů značky My Lamination. Naše lektorky se zdokonalily ve své práci a jsou připraveny vás školit na světové úrovni. 

Fotografie zde

březen 2019

skoleni_my_lamination.jpg
OCENĚNÍ EXPERTE EN BEAUTÉ
Gratulujeme dalším absolventům naší školy k získání prestižního ocenění „l´experte en beauté“, jež se uděluje kosmetičkám za postgraduální vzdělání v oblasti kosmetologie. Slavnostní předávání probíhalo na zámku Štiřín. 

Fotografie zde

11. 1. 2019

ŠKOLENÍ LAMINACE OBOČÍ
Jako první v republice jsme začali vyučovat laminaci obočí – dlouhodobou fixaci obočí do požadovaného tvaru. Laminace obočí se stala ve světě významným trendem. Napomáhá zkrotit neposedné obočí nebo ho stylově upravit do požadovaného tvaru.
 
 
Více informací o kurzu 

1. 11. 2018

OTEVÍRÁME DRUHOU POBOČKU
Otevřeli jsme naši novou pobočku na Praze 4!
Po náročné rekonstrukci jsme konečně mohli přivítat první studenty v nových prostorech.

Na adresu 5.května 70 se přesunul e-shop
Depilujeme.cz. Na této pobočce vás tedy čeká nejen
kosmetická škola, ale také showroom obchodu.

2018

ŠKOLENÍ LEKTOREK KOSMETIKY ELLA BACHÉ SE ZAHRANIČNÍ LEKTORKOU
Naše lektorky kosmetiky absolvovaly 4denní školení pod vedením francouzské lektorky Pauline. Zdokonalily se v pokročilé diagnostice pleti a nových výzkumech v oblasti kosmetiky. Naučily se nádherné masáže pomocí Kabuki štětců, Qi Kong kuliček a dalších zajímavých masážních pomůcek. Už na podzim vám představíme novou sérii školení, která opravdu stojí za to.

29.9.2018

BROW MASTER SE ZAHRANIČNÍ LEKTORKOU

Třídenní školení Brow Architecture od věhlasné Lash & Brow Academy Iriny Levchuk se školitelkou Marinou Nikitina.

 

Naši lektoři Brow Master se tak spolu s dalšími účastníky stali prvními absolventy světového kurzu v České republice, přímo od výrobce a inovátora Brow Henny. Všem absolventům mockrát gratulujeme!
 

Fotografie zde

 

 

15.6.2018

OCENĚNÍ EXPERTE EN BEAUTÉ 
Česká republika vítá první expertky. Je nám obrovskou ctí vám představit deset dam, které prostřednictví naší školy získaly prestižní ocenění „l´experte en beauté“, které se uděluje kosmetičkám za postgraduální vzdělání v oblasti kosmetologie.

Fotografie zde

3.2.2018

MEZINÁRODNÍ ŠKOLENÍ LEKTOREK DEPILACE
Do Paříže se sjeli školitelé depilace ze všech koutů světa, aby získali nové zkušenosti a předávali je kosmetičkám ve svých zemích. Naše lektorky byly u toho. Získaly jsme mnoho nových poznatků od úžasné trenérky z Kanady a poznaly báječné školitelky z USA, Jižní Korei, Japonska, Malajsie, Švédska, Francie, Madagaskaru a Itálie.

Těšíme se na Vás na našich kurzech!

24.5.2018 

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ KOSMETICKÉ ŠKOLY
23. září 2017 jsme slavnostě zahájili provoz naší kosmetické školy. Z celého srdce děkujeme všem, kteří tento slavnostní den strávili s námi! Bylo pro nás nesmírné potěšení Vás vidět. 
Fotografie zde

23.9.2017

bottom of page