STALO SE

ŠKOLENÍ LEKTORŮ LASH LIFTINGU S MEZINÁRODNÍ ŠKOLITELKOU 
Naše pozvání do ČR přijala Corina Maleca - světově proslulá lektorka Lash Liftingu z Itálie.  Máme obrovskou radost, že všichni naši lektoři Lash Lifitngu získali oficiální licenci školitelů značky My Lamination. Naše lektorky se zdokonalily ve své práci a jsou připraveny Vás školit doslova na světové úrovni. 

Fotografie zde

3.2.2018

1. MÍSTO V KATEGORII ARCHITEKTURA OBOČÍ
Naše lektorka kurzu Brow Master, Dominika Hynková, vyhrála 1. místo v kategorii Architektura obočí - práce s Brow Hennou. Umístění získala v mezinárodní soutěži Gold Lashes na veletrhu World of Beauty & Spa v pražských Letňanech. 

16. 3. 2019

ŠKOLENÍ LAMINACE OBOČÍ
Jako první v republice jsme začali vyučovat laminaci obočí - dlouhodobou fixaci obočí do požadovaného tvaru. Laminace obočí se stala v dnešní době ve světě významným trendem. Napomáhá zkrotit neposedné obočí nebo ho stylově upravit do požadovaného tvaru.
 
 
Více informací o kurzu 

1. 11. 2018

OCENĚNÍ
EXPERTE EN BEAUTÉ

Gratulujeme dalším absolventům naší školy k získání prestižního ocenění „l´experte en beauté“, jež se uděluje kosmetičkám za postgraduální vzdělání v oblasti kosmetologie. Slavnostní předávání probíhalo na zámku Štiřín. 

Fotografie zde

 

 

11. 1. 2019

ŠKOLENÍ LEKTOREK KOSMETIKY ELLA BACHÉ SE ZAHRANIČNÍ LEKTORKOU
Naše lektorky kosmetiky absolvovaly 4 denní školení pod vedením francouzské lektorky Pauline. Zkokonalily se v pokročilé diagnostice pleti a nových výzkumů v oblasti kosmetiky. Naučily se nádherné masáže pomocí Kabuky štětců, Qi Kong kuliček a dalších krásných masážních pomůcek. Už na podzim Vám představíme novou sérii školení, která opravdu stojí za to. Nejen po teoretické stránce, ale především po té praktické.

29.9.2018

BROW MASTER SE ZAHRANIČNÍ LEKTORKOU

Třídenní školení Brow Architecture od věhlasné Lash&Brow Academy Iriny Levchuk se školitelkou Marinou Nikitina.
Naši lektoři Brow Master se tak spolu s dalšími účastníky stali prvními absolventy světového kurzu v České republice, přímo od výrobce a inovátora Brow henny! Všem absolventům mockrát gratulujeme!

 

Fotografie zde

 

 

15.6.2018

OCENĚNÍ
EXPERTE EN BEAUTÉ 
Česká republika vítá první expertky. Je nám obrovskou ctí Vám představit deset dam, které prostřednictví naší školy získaly prestižní ocenění „l´experte en beauté“, jež se uděluje kosmetičkám za postgraduální vzdělání v oblasti kosmetologie.

Fotografie zde

3.2.2018

MEZINÁRODNÍ ŠKOLENÍ LEKTOREK DEPILACE
Do Paříže se sjeli školitelé depilace ze všech koutů světa, aby získali nové zkušenosti a předávali je kosmetičkám ve svých zemích. Naše lektorky byly u toho. Získaly jsme mnoho nových poznatků od úžasné trenérky z Kanady a poznaly báječné školitelky z USA, Jižní Korei, Japonska, Malajsie, Švédska, Francie, Madagaskaru a Itálie.

Těšíme se na Vás na našich kurzech!

24.5.2018 

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ KOSMETICKÉ ŠKOLY
23. září 2017 jsme slavnostě zahájili provoz naší kosmetické školy. Z celého srdce děkujeme všem, kteří tento slavnostní den strávili s námi! Bylo pro nás nesmírné potěšení Vás vidět. 
Fotografie zde

23.9.2017