Certifikovaný kurz Biomicroneedling

Buďte jedny z prvních, kdo v Česku nabídne biomicroneedling – unikátní neinvazivní alternativu ke klasickému microneedlingu, která se aplikuje bez použití jehel.

Synergy peel - biomicroneedling 3 (1).jpg

Místo: Praha

Počet účastníků: 2–8

Délka kurzu: 6 h

Biomicroneedling boří zavedené standardy mikrojehličkování. Chcete být u toho?

Biomicroneedling má podobné účinky jako klasické mikrojehličkování, ve srovnání s ním je ale aplikace mnohem méně bolestivá, nedochází k porušení integrity kůže a tedy ani ke krvácení. Jedná se o zcela nový typ kosmetické intenzivní péče, která používá spikuly – mikroskopické mikrojehličky z mořských řas. Ty se speciální masáží aplikují do pokožky, kde vytvářejí miliony mikrokanálků. Stimulují tvorbu kolagenu, podporují rychlý metabolismus pokožky a umožňují hloubkové vstřebání séra. Po ošetření dochází ke kompletní urychlené obnově pleti a regulaci problémů během 7 dnů.

Synergy peel - biomicroneedling (2) (2).jpg

Biomicroneedling je vysoce účinný na:

• eliminaci akné

• odstranění pigmentových skvrn

• anti-ageing

• rozšířené póry a nerovnou pokožku

• zpevnění pleti

• výživu a hydrataci

Výsledky jsou vidět již po 7 dnech

Pro co nejlepší efekt se doporučuje kúra 4 ošetření a návazná domácí péče.

Pred a po biomicroneedling (1).jpg

V kurzu biomicroneedlingu vás čeká:

1) Teorie formou prezentace:

• co je biomicroneedling a pro jaké klienty je vhodný

• co je spikule a jaké jsou její účinky na pokožku

• seznámení s produkty Stayve Seanergy Peel a Dr. Spicule

• příprava před ošetřením a postup samotného biomicroneedlingu

• péče po proceduře

• důležité informace

2) Praxe:

• očištění pleti před biomicroneedlingem

• speciální postup pro míchání a aplikaci produktů se spikulami

• předvedení a následný trénink samotné procedury biomicroneedlingu

• aplikace masky

• vyzkoušení domácí péče​

3) Individuální konzultace

Můžete se na nás obrátit i kdykoliv po skončení kurzu. Rády vám poradíme například s výběrem produktů, jak zlepšit výsledky vaší práce, nebo probereme cokoliv jiného, co vás o biomicroneedlingu bude zajímat.

V kurzu používáme vysoce kvalitní produkty značky Stayve – Seanergy Peel a Dr. Spicule, certifikované EU-CPNP, UK-SCPN, USA- FDA.

Biomicroneedling si natrénujete na sobě navzájem s ostatními účastníky kurzu

Proceduru se na kurzu naučíte na sobě navzájem s ostatními účastníky. Výhodou je nejen to, že nepotřebujete modelku, ale hlavně budete přesně vědět, co vaše klientky při ošetření zažívají a můžete jim být o to více nápomocné. Výuka probíhá ve skupince s maximálně 8 účastníky, takže atmosféra je komorní a lektorka má dostatek času se vám individuálně věnovat. Pokud z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete proceduru podstoupit, může vás nahradit modelka. Stačí se předem domluvit.

Kurzem vás provede PaedDr. Eva Hynková, uznávaná odbornice s 27 letou praxí

Eva Hynková je zakladatelkou naší Kosmetické školy, uznávaná mezinárodní odbornice a často zvaná lektorka do řady českých kosmetických škol. V oboru se pohybuje více než 27 let a i nyní se stále aktivně věnuje kosmetické praxi. Pravidelně jezdí po mezinárodních školeních a získává nejnovější poznatky z celého světa. Můžete se spolehnout, že v kurzech pod jejím vedením se dozvíte aktuální trendy a moderní postupy, neminou vás ale ani tipy ověřené dlouholetou praxí.

• 6 intenzivních hodin o biomicroneedlingu

• materiál, který spotřebujete na kurzu

• individuální poradenství po skončení kurzu

• manuál pro postup biomicroneedlingu

• drobné občerstvení a nápoje během kurzu

• slevu na nákup materiálu pro vaši samostatnou praxi biomicroneedlingu

Všechny recenze si můžete přečíst na našem Facebooku.

23.5.2024 od 9:30

Eva Hynková