ella-bache-logo-1694463575.jpg

Ovládněte práci s anti-ageing řadou Tomate Glow
a masážním válečkem Ridoki

Tomate Glow není jen produktová řada, ale i ucelená kosmetická procedura, která vašim klientkám přinese viditelné omlazení apleti.

Retail Ridoki Digi-Stim (1).png

Místo: Praha, Morava

Počet účastníků: 8

Délka kurzu: 8 h

Obsah kurzu
Tomate Glow Kurz.jpg

O Tomate Glow

Tomate Glow je produktová řada francouzské profesionální kosmetiky Ella Baché a anti-ageing procedura, která viditelně omlazuje, vyhlazuje a rozjasňuje pleť. Ošetření spočívá v kombinaci peelingu, neinvazivní mezoterapie a použití produktů obsahujících AHA kyseliny, antioxidanty a další účinné látky.

Peeling zajišťuje odstranění vrchní vrstvy odumřelých buněk a podporuje obnovu buněk – tu navíc stimuluje i koktejl antioxidantů vpravovaný do pokožky během mezoterapie. Na kurzu se seznámíte se všemi produkty z řady Tomate Glow a ošetření si nacvičíte v praxi.

Obsah kurzu

• teorie – prezentace o účinných látkách, produktech, postupu kosmetické procedury Tomate Glow

• jak na marketing a prezentaci ošetření Tomate Glow klientkám

• praxe – praktický nácvik procedury Tomate Glow a masáž válečkem Ridoki

Kurzem v Praze vás provede PaeDr. Eva Hynková – uznávaná kosmetička s 27letou praxí

Eva Hynková je zakladatelkou naší Kosmetické školy, uznávaná mezinárodní odbornice a často zvaná lektorka do řady českých kosmetických škol. V oboru se pohybuje více než 27 let a i nyní se stále aktivně věnuje kosmetické praxi. Pravidelně jezdí po mezinárodních školeních a získává nejnovější poznatky z celého světa. Můžete se spolehnout, že v kurzech pod jejím vedením se dozvíte aktuální trendy a moderní postupy, neminou vás ale ani tipy ověřené dlouholetou praxí.

Kurzem na Moravě Vás provede Bc. Petra Benešovská
Kurz bude probíhat u naší lektorky v salonu Petra Visage

Újezd 1921

696 62 Strážnice

• 8 nabitých hodin o Tomate Glow na kurzu s osobní účastí

• manuál pro vaši samostatnou práci

• videopostup, ke kterému se můžete kdykoliv vracet

• drobné občerstvení a nápoje

• kosmetický dárek

Přečtěte si recenze a zjistěte, co o našich kurzech říkají absolventky.

Všechny recenze si můžete přečíst na naší facebookové stránce.

2.4.2024 od 9:30

PaedDr. Eva Hynková