PÁNSKÁ BRAZILSKÁ DEPILACE

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Brazilská depilace je absolutně nejžádanější služba v oblasti depilací a epilací. Využijte možnosti utéct konkurenci. Kosmetiček, kteří depilují muže je opravdu pomálu. Řada z nich navíc věří různým mýtům, kterými jsou opředeny právě pánské „brazilky“. Tento typ depilace je nejlépe finančně ohodnocený. Kurz je určen pro kosmetičky a zdravotníky, kteří již prošli základním kurzem depilace cukrovou pastou.

OBSAH KURZU

• Technika brazilské depilace cukrovou pastou

• Na kurz je potřeba mít sebou modela který si nechá před kurzem narůst chloupky do délky cca 5 – 10 mm. V případech, kdy si modela nemůžete zajistit, Vám se zajištěním pomůžeme.

• Poradenství po skončení kurzu

KURZ ZAHRNUJE
​​​​​

• materiál, který spotřebujete na kurzu

• manuál pro postup depilace cukrovou pastou

• certifikát (možno i v cizích jazycích)

• možnost vystavit certifikát o absolvování kurzu pro kosmetičky a zdravotníky

• slevu 10% v naší prodejně v den pořádání kurzu na vybraný depilační materiál, www.depilujeme.cz

GARANTEM KURZU JE PaedDR. EVA HYNKOVÁ

PaedDr. Eva Hynková jako jedna z prvních nabídla depilaci cukrovou pastou v ČR. Majitelka Image studia, kosmetička, uznávaná mezinárodní odbornice, často zvaná lektorka do řady českých kosmetických škol. Vždy Vám ráda poradí a vše vysvětlí. Školila i školí pro řadu firem distribujících depilační sortiment. Cukrovou pastu nevyrábí, takže Vám dokáže nezávisle říct, která pasta Vám nejlépe sedne do rukou.

Počet účastníků:

Kurz je individuální. Na kurzu budete jen vy.

Model:

V případech, kdy si modela nemůžete zajistit, Vám se zajištěním pomůžeme.

Délka kurzu:

2 hodiny

S sebou na kurz si vezměte:

Pracovní oděv a přezůvky

Místo:

Praha: Benátská 5, Praha 2 – Nové Město - prozkoumejte vybavení naší učebny

Podmínky účasti:

Kosmetické, zdravotnické, masérské, či jiné odborné vzdělání. Kurz není určen pro nekvalifikovanou veřejnost.

Cena kurzu:

Kurz můžete hradit i pomocí pracovních benefitů. Více informací o platbě benefity zde: platba pracovními benefity

TERMÍNY

Individuální. Pokud máte zájem o kurz, prosím, kontaktujte na e-mailu: kurzy@depilujeme.cz nebo tel.: +420 731 517 820

NAŠE AKREDITACE

JSME ČLENY