Lash lifting za 17 minut?
Na školení o ÉLAN KeraVeg se dozvíte, jak na to

září/říjen 2025 v Praze

KeraVeg (1).png
Anchor 1

Zapomeňte na lash lifting, který trvá hodinu. ÉLAN KeraVeg je extrémně rychlý, maximálně šetrný a s menším počtem kroků

ÉLAN KeraVeg je zcela nový laminační systém, který mění svět lash liftingu. Zatímco nyní si na lash lifting vyhrazujete pravděpodobně hodinu času, díky novým technologiím od ÉLAN jej stihnete za méně než 30 minut včetně barvení a péče. Za stejný čas tak dokážete ošetřit 2x více klientek. KeraVeg zakoupíte na našem e-shopu.

Rychlejší NEznamená agresivnější. KeraVeg můžete použít i na okamžitou opravu poškozených řas

Dosud jste byly zvyklé, že pokud používáte rychlejší systém, děláte tím kompromis v šetrnosti. ÉLANu se z tohoto principu podařilo vymanit: Keraveg je rychlejší než jakýkoliv jiný laminační systém, je ale natolik šetrný, že jej můžete použít pro okamžitou opravu poškozených řas po předchozím liftingu.

před okamžitou opravou s ÉLAN KeraVeg

po okamžité opravě s ÉLAN KeraVeg

Čím ÉLAN KeraVeg vyráží dech:

• Doba působení prvního kroku začíná již na 1 minutě.

• Poprvé je použit zcela nový typ peroxidu, který dokáže řasy obarvit a zároveň se míchá s druhým krokem – barvení a druhý krok tak probíhá najednou, díky čemuž ušetříte čas a navíc místo 3 přípravků použijete jen 2.

• Jedná se o nejrychlejší lifting řas na světě. Hotovo můžete mít již za 17 minut a to včetně přípravy před procedurou, precizního rozčesání řas na natáčku, barvení a výživy.

• V každém kroku dochází k obnově proteinové struktury řas a obočí, přičemž jsou využívány i ceramidy A2.

• Systém je natolik šetrný, že jej lze použít pro okamžitou opravu poškozených řas po předchozím liftingu.

• Všechny produkty v systému KeraVeg jsou veganské.

• Místo vybírání ze zcela různých laminačních systémů od stejné značky si u KeraVeg vyberete jen různě silný přípravek v 1.kroku. Následující kroky jsou standardizované a vhodné jak pro řasy, tak pro obočí.

KeraVeg.jpg

Ideální volba pro mírně pokročilé

Ačkoliv je ÉLAN KeraVeg revolucí, která podle nás bude diktovat další světový vývoj lash liftingu, nedoporučujeme jej pro úplné začátečníky. Tento systém má dobu působení od jedné minuty, což je pro začátečníky příliš rychlé. Někdy i nanášení přípravků trvá někomu ze začátku 4 minuty a odebrání další 2 minuty. Při testech natočení pak můžete strávit další minutu či dvě rozmýšlením, jestli už jsou řasy hotové. S tak rychlým systémem byste řasy pravděpodobně spálily.

Začátečník potřebuje získat zručnost, naučit se rychlé nanášení a efektivní sundávání přípravků. Proto doporučujeme KeraVeg používat až tehdy, když máte tyto věci podchycené.

Snímek obrazovky 2024-04-19 v 19.01.38 (1).png

Program školení

Školení probíhá v ruštině s mezinárodní lektorkou. Nebojte, překlad do češtiny je zajištěn!

• teorie – seznámíte se s unikátním systémem KeraVeg

• ukázka – mezinárodní lektorka vám předvede laminaci obočí a lifting řas s touto novou řadou

• oběd

• praxe na modelkách pod dohledem zahraničního trenéra

Dvě možnosti účasti:

• pouze teorie bez praxe

• teorie i praxe na modelce pod dohledem

Kdy a kde to proběhne?

září/říjen 2025 v Praze

Konkrétní termín a místo upřesníme, nyní máte možnost zapsat se nezávazně na čekací listinu.

Prodejni formular