Certifikovaný kurz vajacial a brazilské depilace

Chcete být v očích svých klientek za zachránkyni? Nabídněte jim nejen brazilskou depilaci, ale i vajacial – zaručený způsob, jak eliminovat zarostlé chloupky, pupínky a podráždění v intimní oblasti.

Vajacial_kurz_Kosmeticka skola.jpg
Bez názvu-1_Kreslicí plátno 1 kopie.png

Místo: Praha

Počet účastníků: 2–6

Délka kurzu: 5 h

Už žádné podráždění po depilaci. Buďte známé pro nadstandardní péči o intimní oblast

Perron Rigot Yona vajacial _ kurz.jpg

Dámská brazilská depilace je absolutně nejžádanější služba v oblasti depilací a epilací. A také nejlépe finančně ohodnocená. Mnohým klientkám (z naší zkušenosti minimálně cca 33 %) se však nevyhnou potíže jako zarůstající chloupky, pupínky, podráždění a svědění. Díky vajacial můžete tyto nepříjemnosti účinně eliminovat.

Vajacial zahrnuje očištění pokožky intimních partií, jemný peeling, odstranění zarostlých chloupků a odumřelých kožních buněk. Následuje ošetření vhodným přístrojem podle typu pokožky a potíží. Na závěr se aplikuje pečující maska a sérum. Výsledkem jsou hladké partie bez podráždění.

Co vás v kurzu vajacial a brazilské depilace čeká?

1) Teorie:

• postup brazilské depilace

• postup vajacial – kosmetické péče o intimní partie

2) Praxe:

• technika dámské brazilské depilace

• technika vajacial:

• čištění pokožky

• exfoliace

• použití kosmetických přístrojů – ultrazvuková špachtle, studená plazma, LED světelná terapie

• aplikace jelly masky a séra

V kurzu budete pracovat s luxusní francouzskou značkou Perron-Rigot YONA.

3) Individuální poradenství po skončení kurzu

Kdykoliv po skončení kurzu s námi můžete konzultovat například výběr produktů, výsledky vaší práce, případné nejasnosti v ošetření nebo cokoliv jiného, co vás k vajacial napadne.

Depilaci a vajacial si natrénujete na sobě navzájem s ostatními účastníky kurzu

Praxe je stěžejní, proto jí věnujeme podstatnou část kurzu. Procedury se naučíte na sobě navzájem s ostatními účastníky. Výhodou je nejen to, že nepotřebujete modelku, ale hlavně budete přesně vědět, co vaše klientky při ošetření zažívají a můžete jim být o to více nápomocné.  Nebojte, výuka probíhá v malé skupince se 2–6 účastníky, takže atmosféra je komorní a lektorka má dostatek času se vám individuálně věnovat. Pokud však z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete proceduru podstoupit, může vás nahradit modelka. Stačí se předem domluvit.

Kurzem vás provede PaedDr. Eva Hynková, která se depilaci věnuje více než 27 let

Eva Hynková je zakladatelkou naší Kosmetické školy, uznávaná mezinárodní odbornice a často zvaná lektorka do řady českých kosmetických škol. V oboru se pohybuje více než 27 let a i nyní se stále aktivně věnuje kosmetické praxi. Pravidelně jezdí po mezinárodních školeních a získává nejnovější poznatky z celého světa. Můžete se spolehnout, že v kurzech pod jejím vedením se dozvíte aktuální trendy a moderní postupy, neminou vás ale ani tipy ověřené dlouholetou praxí.

(+ možnost pojištění storna)

• 5 nabitých hodin o vajacial a brailské depilaci

• materiál, který spotřebujete na kurzu

• individuální poradenství po skončení kurzu

• manuál pro postup vajacial a brazilské depilace

• 10% slevu v den konání kurzu na nákup vybraného depilačního materiálu na naší prodejně

Všechny recenze si můžete přečíst na našem Facebooku.

25.4.2024 od 9:30

Eva Hynková